USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Caldas Novas - Araras Apart Service Caldas Novas Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Caldas Novas - Araras Apart Service Caldas Novas Caldas Novas - Araras Apart Service Caldas Novas Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

Caldas Novas - Araras Apart Service

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-27
2026-09-28

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

13

Caldas Novas - Araras Apart Service


Το διαμέρισμα Caldas Novas - Araras Apart Service βρίσκεται 18 λεπτά με τα πόδια από τους Ιαπωνικούς Κήπους και είναι κοντά σε διάφορα τουριστικά σημεία της περιοχής.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει 750 μέτρα από το Υδάτινο Πάρκο Water Park. Το Υδάτινο Πάρκο diRoma απέχει 16 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα.

Αυτό το κατάλυμα παρέχει στους επισκέπτες αίθριο, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Οι ταξιδιώτες που διαμένουν σ' αυτό το διαμέρισμα θα απολαύσουν την άνεση στο μπάνιο εξοπλισμένο με πετσέτες. Επίσης, έχει ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.

Κατά τη διαμονή στο διαμέρισμα Caldas Novas - Araras Apart Service, οι επισκέπτες βρίσκονται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς από το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Κάλντας Νόβας.

  • Τοπικά αξιοθέατα
  • Kitakas Center Park
    50 μ.
  • Parque Estadual Serra de Caldas
    550 μ.
  • Praca Mestre Orlando
    150 μ.
  • Igreja Matriz Nossa Senhora Das Dores
    200 μ.
  • το Clube Privé
    550 μ.
  • The Universal Church of the Kingdom of God
    300 μ.
  • Lenut Spa
    550 μ.
  • Αεροδρόμια
  • Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Κάλντας Νόβας
    3,7 χλμ.

Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Wi-Fi

Στο δωμάτιο

  • Μίνι μπαρ
  • Αίθριο
  • LCD TV

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 14:00 έως 23:00
Check-out: από 06:00 έως 12:00

Συχνές ερωτήσεις

  • ❓

    Ποια είναι τα πιο γνωστά αξιοθέατα στην περιοχή του το διαμέρισμα Caldas Novas - Araras Apart Service;

    Water Park καθώς και Igreja Matriz Nossa Senhora Das Dores βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Caldas Novas - Araras Apart Service.
  • ❓

    Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Caldas Novas - Araras Apart Service;

    Θα χρειαστείτε 10 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Caldas Novas - Araras Apart Service στο κέντρο της πόλης.
  • ❓

    Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Caldas Novas - Araras Apart Service;

    Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Caldas Novas - Araras Apart Service αποτελεί 41$.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-27
2026-09-28

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
Caldas Novas - Araras Apart Service, Βραζιλία

Avenida Orcalino Santos Apartamento 210, Caldas Novas, Βραζιλία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © hoteis-em-goias.com

All rights reserved